Wesprzyj Redutę Dobrego Imienia

Reduta Dobrego Imienia powstała by wypełnić zobowiązania wobec historii, by bronić prawdy i interweniować wobec prób oczerniania, zniesławiania i szkalowania naszej Ojczyzny. Skutecznie bronimy reputacji Polski i krzywdzonych patriotów. Działamy by zapobiegać fałszowaniu historii, ale również edukujemy i popularyzujemy prawdziwą historię naszego kraju.

Istniejemy dzięki naszym Dobroczyńcom! Przekazywane darowizny pozwalają nam nieprzerwalnie działać!
Zapraszamy Państwa do Reduty! Działajcie z nami!

Razem brońmy prawdy o Polsce i Polakach.

Jeżeli utożsamiają się Państwo z misją Reduty i chcecie już teraz przekazać darowiznę bardzo prosimy o kliknięcie w poniższy link:Nasza działalność opiera się na wolontariacie i darowiznach osób fizycznych.

ABY REDUTA MOGŁA W PEŁNI DZIAŁAĆ — podejmować interwencję wszędzie tam, gdzie tego wymaga sytuacja, wspomagać najsłabszych, którzy w sądach upomnieli się o sprawiedliwość, czy wdrażać projekty mające na celu upowszechnianie prawdy historycznej tj. mapa „Warstwy Pamięci” — POTRZEBUJEMY STAŁEGO WSPARCIA FINANSOWEGO, KTÓRE POZWOLI NAM ZAPLANOWAĆ DYSTRYBUUJĘ ŚRODKÓW POTRZEBNYCH DO REALIZACJI ZOBOWIĄZAŃ

CYKLICZNE WPŁATY MAJĄ KLUCZOWE ZNACZENIE, NAWET NIEWIELKA KWOTA PRZEKAZYWANA REGULARNIE JEST NIEOCENIONYM WSPARCIEM.

Redutę można wesprzeć poprzez wpłatę na konto bankowe:
87 1090 1883 0000 0001 2254 5117

Dla przelewów zagranicznych (do Polski):
SWIFT/BIC: WBKPPLPP
Wpłaty w USD IBAN: PL 92 1090 2590 0000 0001 4305 2292
Wpłaty w EURO IBAN: PL 33 1090 1883 0000 0001 2254 5119

lub poprzez system Przelewy24:

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY. TO WIELKA WARTOŚĆ DLA REDUTY DOBREGO IMIENIA MIEĆ PAŃSTWA W GRONIE NASZYCH DARCZYŃCÓW.

Pamiętajmy:

Historia Polski przeplata pełne dumy i bohaterstwa wydarzenia z tymi dramatycznymi, ukazującymi niezmierną skalę cierpienia Narodu Polskiego. Poprzez ponad 1000 lat dziejów Polski tworzyła się nasza tożsamość narodowa. Wielokrotnie Polacy zadziwiali świat swoją siłą, determinacją i poświeceniem dla Ojczyzny. Polska jest naszym niepodległym domem, jesteśmy spadkobiercami tych, którzy przelali krew abyśmy mogli być wolni i suwerenni. Powinniśmy być zobowiązani troszczyć się o Polskę, dbać o jej dobre imię i bronić prawdy o historii naszej Ojczyzny i jej bohaterów.

Dołącz do nas:

Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii dotyczących serwisu „Warstwy Pamięci”.
Informacje należy kierować na adres e-mail: wartswypamieci@rdi.org.pl
Sukcesywnie będziemy zapoznawać się z treścią nadesłanych opinii, przy czym zastrzegamy sobie prawo do przesłania odpowiedzi na niektóre z otrzymanych wiadomości.